logo

Produkcja

Dział wzorcowo-technologiczny

PROJEKT

Pierwszym etapem procesu technologicznego jest faza rozwojowa. Na tym etapie tworzone są prototypy wyrobów w oparciu o specyfikacje narzucone przez klienta. Grupa doświadczonych techników tworzy szablony oraz przygotowuje rozwiązania technologiczne.

TKANINY I DODATKI

O estetyce finalnego produktu decyduje umiejętny dobór tkaniny i dodatków. Oczekiwania klientów są jasne: najwyższa jakość. Aby sprostać wysokim wymaganiom korzystamy tylko z materiałów i dodatków renomowanych firm.

MAGAZYN

Komputerowy system nadzoru nad magazynem pozwala nam na pełny wgląd w zapasy surowców i komponentów. Specjalny system oznaczania zasobów pozwala na natychmiastowe odnalezienie i przekazanie konkretnej partii asortymentu bezpośrednio do produkcji. Materiały i dodatki są sprowadzane pod konkretne zamówienie.

Krojownia

Aby stworzyć elementy idealnie do siebie pasujące korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pozwalających zminimalizować  straty tkaniny oraz zachować harmonię wzoru. Dokładność tworzenia kompletnego wykroju jest niezbędna aby poszczególne elementy tworzyły spójną i harmonijną całość, niezbędną do powstania finalnego produktu.

Oddziały produkcyjne

Najważniejszą częścią procesu wytwarzania odzieży jest szycie. To tutaj pieczołowicie wykrojone elementy zostają połączone w całość. Wszystko to odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn sterowanych numerycznie w połączeniu z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu. Precyzyjne połączenie elementów zapewniają najwyższej jakości nici. Stanowią one spoiwo gwarantujące trwałość, sprężystość i wytrzymałość. Przykładamy szczególna wagę do właściwego dopasowania dodatków. Cały proces odbywa się pod ścisłym nadzorem gwarantującym najwyższą jakość i perfekcję wykonania.

Pralnia

Nasza pralnia jest w stanie wyprać każdą tkanie zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Jesteśmy specjalistami w obróbce tkanin denimowych. Oferujemy szeroki zakres obróbek specjalistycznych takich jak piaskowanie, scraping, nanoszenie żywic, "niszczenia" oraz wiel innych.

Zobacz całość pralni na :

tfp pralnia przemysłowa

Wykańczanie wyrobów

Każdy z produktów po zakończeniu głównego etapu produkcji przechodzi ostateczną kontrolę jakości. Gotowy wyrób opuszcza fabrykę dopiero wtedy gdy mamy pewność, że spełnia najwyższe wymagania klienta.

Transport i logistyka

LOGISTYKA I PROJEKTOWANIE SYSTEMU TECHNOLOGICZNEGO

Rosnące wymagania dotyczące nie tylko jakości produktów ale również czasu wykonywania poszczególnych zleceń zmuszają do perfekcyjnego i optymalnego wykorzystania zaplecza technologicznego. Aby móc dokładnie określić termin zakończenia produkcji niezbędna jest doskonała znajomość parku maszynowego oraz precyzyjne planowanie przepływu surowców, półproduktów oraz gotowych wyrobów w fabryce. Opanowanie do perfekcji sztuki planowania produkcji przez firmę BOND sprawia, że zawsze terminowo wywiązujemy się z realizowanych kontraktów.

TRANSPORT

Powołany specjalnie w tym celu zespół specjalistów
dba o to, aby każdy klient miał pewność, iż zamówiony towar
dotrze w określone miejsce w określonym czasie.

Skontaktuj się z nami  :

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz

lub używając poniższych danych :

Bond Sp. z o.o.

ul.Prosta 12

34-300 Żywiec

tel. +48 33 866 61 00

fax +48 33 866 61 91

bond@bond.com.pl

Jak do nas dojechać?